Sayfa 962 Toplam 1223 Sayfadan BirinciBirinci ... 952958959960961962963964965966972 ... SonuncuSonuncu
Toplam 12225 adet sonuctan sayfa basi 9,611 ile 9,620 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: önce 50 000 ler sonra 300 000 ler....

Teşekkür / Beğeni

Alıntı Money DOCTOR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki kuzu hocam

Olaki adamlar vermiş olduğunuz seviyeleri yukarıya geçti bunun içinde bir hareket tarzınız var mı ? Stop kullanmadığınızı söylemiştiniz. Bir de bu keneleri açarken kaç kaldıraca göre pozunuzu ayarlamayı uygun görüyorsunuz ?
    kaldıraç yok....hisse senedi gibi....

diyelim 100 000 tl lik garan alacan....almıyorsun...yerine 10 000 tl VIOP a yatırıyorsun....garan yüzde 10 cıksa...veya düşse karın veya zararın 10 000 tl….VIOP ta garana bağlı ondada karın veya zararın aynı 10 000 tl…YA KODUGUN 10 000 TL 20 000 TL OLUYOR....YADA KOMPLE YOK OLUYOR....

dolayısıyle….

100 000 tl var....10 000 tl vıop aldın...hesabında 90 000 tl kaldı...bu para kademelere...marginlere...piramitlemeye kullanılıyor....

rahatsın yani....bunu hissenette cok anlattım....orada BEAR BULL var...o bunun matematiğini en iyi yapmış biri...onunda yazıları var....STOP-LOSS yok...margin ödemeye devam....

iki KENE var....dar KENE...1000 er puvan aralıklı...TEKNİK VE TEMELE GÖRE...simılasyon 1 dediğim graflar….geniş KENE....2000 ER PUVAN ARALIKLI....maliyet taraması esaslı graflar….simülasyon 2 dediğim....GENİŞ KENEDEYİZ.
    YAZDIKLARIM sadece sohbet icindir...baskasinin gorusu ile borsada islem yapan ayvayi cig yer...parmaklarin tuslarda ise....SENSIN SORUMLU OLAN...AGLAMA DUVARI ISE KUDUSTE...ne ararsan kendinde ara....

Teşekkür / Beğeni

STEVE JOBS...rehmetli apple in kurucusu...IPHONE icad eden...

gendimi icad etti....yoooo….biz islam EVLİYAULLAH larına geldi...bilgiyi ona biz üfledik....oda uyguladı.

bu steve….Suriyeli bir ailenin amrikede dogmus oglu...bu aile onu bi amrikili aileye evlatlık veriyor...

hikaye uzun...IPHONU nasıl icad ettik...mahmud efendi ve gavs hazretlerinin Cebrail ve ısrafil aleyhiselamı STEVE in içine nasıl soktukları....uzun hekat….anlat derseniz anlatırım....bizde...İLİM YAYMA CEMİYETLERİ var....bu cemiyetler olmazsa...ne otomobil...ne uçak...ne mersedez….ne kompüter...nede cep telefonu icad edilebilirdi....İLİM YAYMA CEMİYETLERİ....bilgiyi üfler....yeterki sen üflenmek iste....

işte STEVE de bize geldi....ÜFLEYİN DEDİ....ÜFLEDİK....sahi aranızda üflenmek istiyen var mı....ha ha ha
    YAZDIKLARIM sadece sohbet icindir...baskasinin gorusu ile borsada islem yapan ayvayi cig yer...parmaklarin tuslarda ise....SENSIN SORUMLU OLAN...AGLAMA DUVARI ISE KUDUSTE...ne ararsan kendinde ara....

Teşekkür / Beğeni

internetten alınan bir yazı dizisi

SİZ KİMSİNİZ?
    TÜRKÇE KONUŞUYOR,TÜRKÜM DİYEMİYORSUNUZ.
    TÜRKÜN YURDUNDA YAŞIYOR,TÜRKÜ SEVMİYORSUNUZ.
    GECE YATTIK SABAH KALKTIK DİLİMİZ YOK DİYORSUNUZ.
    SİZ KİMSİNİZ Kİ ?
    SİZİN DİLİNİZ OLSUN.
    ASLINDA, BİZ TÜRKLER GECE YATTIK,
    SABAH KALKTIK, BAKTIK Kİ, DEVLETİMİZİN BAŞINDA TÜRKLER YOK !...
    BU TÜRKÇE KONUŞAN ADAMLAR !
    HEM BENİM DİLİMİ KONUŞUYOR,
    HEM BENİM DİLİMLE BENİM DİLİME HAKARET EDİYOR.
    DİYOR Kİ ;
    “BİZİM SON DERECE ZENGİN BİR BİLİM DİLİMİZ VARKEN,
    BİR GECE YATTIK.
    SABAH KALKTIK BAKTIK Kİ O DİL YOK.”
    YAZIK
    SEN O DİLİN GİTMESİ İLE ;
    ONUN İÇİNDEKİ ARAP’ÇA VE FARSÇA’NIN GİTMESİNE Mİ?
    YOKSA TÜRKÇENİN GELMESİ İLE ,O DİLİN KULLANILDIĞI ZAMAN
    % 4 OLAN OKUMA YAZMA ORANININ,
    BUGÜN % 90'a GELEREK MİLLETİN AYDINLANMASINA MI ÜZÜLÜYORSUN?
    SİZLER KAVM-İ-NECİP MİSİNİZ ?
    ÖYLE İSE ARABİSTAN tee ORADA ,
    YOK
    KAVM-İ-SADIKA İSENİZ. ERMENİSTAN'DA ORADA.
    SİZİ TUTAN YOK GİDİN GÜLE,GÜLE,
    BURASI TÜRK YURDU VE BURADA
    #TÜRKÇE
    KONUŞULUR
    YOKSA SİZ
    OSMANLIYI PARÇALAYAN, YAĞMALAYAN ENDERUNLULARIN
    TÜRKİYE'DE KALAN BAKİYELERİ MİSİNİZ
    SAHİ SİZLER KİMSİNİZ
    TÜRKÇE KONUŞUYORSUNUZ.
    AMA
    HER TÜRKÇE KONUŞAN TÜRK MÜDÜR
    MESELA
    İNGİLİZ CASUSU LAWRENCE’DE ;
    TÜRKÇE
    ARAPÇA
    KÜRTÇE
    KONUŞUYORDU.
    AMA !
    NE TÜRK’TÜ,
    NE ARAP
    NEDE KÜRT’TÜ
    SADECE BURALARA NİFAK TOHUMU EKEN EMPERYALİZMİN BİR GÖREVLİSİYDİ
    BUNDADA BAŞARILI OLDU.
    EKTİĞİ TOHUMLAR HER TARAFTA MEYVELERİNİ VERİYOR....
    SİZİN YEDİĞİNİZ MEYVELERDE ONUN EKTİĞİ TOHUMLARIN MEYVESİ....
    BİZ SİZİ TANIYOR, BİLİYOR VE HATTA MİSYONUNUZU DA BİLİYORUZ.â
    AMA
    BİZİM DİNİMİZDEN GÖZÜKTÜĞÜNÜZ İÇİN,
    BİZİM DİLİMİZİ KONUŞTUĞUNUZ İÇİN,
    TÜRK MİLLET’İNİN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU SİZİ, MÜSLÜMAN ZANNEDİYOR…
    TÜRK ZANNEDİYOR..
    ŞİMDİ , BEN BURADAN MİLLETİME SORUYORUM
    CEMAATSİZ KİLİSELERE MİLYON DOLARLAR HARCANARAK RESTORE ETTİRİLİR VE METROPOLLER ATANIR MIYDI ?
    -İSLAM'DA HARAM OLAN HIRSIZLIK FETVAYLA YASAL GÖSTERİLEBİLİR MİYDİ ?
    -CAMİLER (BOP ) ŞUBESİ, PARTİ TEŞKİLATI GİBİ,TOPLANAN PARALARLA
    YASADIŞI ÖRGÜTLERİN DESTEKLENDİĞİ LOJİSTİK MERKEZLER HALİNE
    GETİRİLEBİLİR MİYDİ ?
    -1095’DEN BUGÜNE HAÇLILARA KARŞI HİLALİN SAVAŞINI VERMİŞ OLAN BU MİLLET,
    BUGÜN HİLALE KARŞI HAÇLILARIN SAFINDA OLUR MUYDU?
    BUNLAR TÜRK OLSA
    «BU ÜLKENİN DAĞINA TAŞINA
    “NE MUTLU TÜRK’ÜM”
    YAZA,YAZA, ÜLKEYİ GERİYE GÖTÜRDÜNÜZ DİYEBİLİRLEY MİYDİ
    O YAZILARI VİNÇLERLE SÖKTÜREBİLİRLEY MİYDİ?
    «TÜRK MİLLETİNE ŞEREFSİZ DİYEN, ŞEREFSİZ SÖZDE SANATÇILARA
    CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLTÜR VE SANAT ÖDÜLÜ VERİRLER MİYDİ
    «ATATÜRK’ÜN YERİNDE OTURAN BU İNSANLAR,
    “TÜRKL’ÜK ÖNEMLİ DEĞİL “
    «BİZ MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLARI ALTINA ALAN İKDİDARIZ,
    «BUNLAR VE BUNLARIN DESTEKÇİLERİ ;
    ”BİZ BUNLARLA TÜRK’LÜKTEN KURTULDUK”
    DİYEBİLİRLEY MİYDİ⁉️
    «T.C İBARELERİNİ RESMİ KURUMLARDAN KALDIRMA SAVAŞI VERİRLER MİYDİ⁉️⁉️
    «BU MİLLETİN EKMEĞİ İLE ZIKKIMLANAN TÜRKÇE KONUŞAN ANAYASA
    UZMANLARI (❗) ANAYASADAN
    #TÜRK KELİMESİNİ ÇIKARMAK İÇİN ÇALIŞIRLAR MIYDI ?
    «BU YABACI DİLİ #TÜRKÇE OLAN ADAMLARDAN ;
    BİR DEFA,
    BİR SEFER,
    BİR KEZ,
    BEN, “TÜRKÜM “ DİYE BİR ŞEY DUYDUNUZ MU
    DUYAMAZSINIZ
    ��BU ADAMLAR BULUNDUKLARI MAKAM VE MEVKİLERİ BORÇLU OLDUKLARI ADAMA ;
    “MUSTAFA KEMAL “ DERLER dee,
    “ATATÜRK “
    DİYEMEZLER…
    ÇÜNKÜ ;
    #ATATÜRK
    ATALARI GİBİ #TÜRK, DEMEKTİR.
    TÜRKLERİN ATASI DEMEKTİR VE EN ÖNEMLİSİ
    “TÜRK “
    İSMİ GEÇTİĞİ İÇİN SÖYLEMEZLER.
    SÖYLEYEMEZLER
    BUNLARIN,
    SADECE YABANCI DİLİ “TÜRKÇEDİR "
    KENDİ DİLLERİ Mİ
    KENDİLERİ BİLİYORMU Kİ

Teşekkür / Beğeni

ötmeeee…..ötme bülbül ötme....

SEN DEGİL GÖNLÜM.....

dooosttt...senin derdinden ben yana yana....

TÜKENDİİİİ FİTİLİM ERİDİ YAGIM....

doosttt….senin derdinden ben yana yana....

stefono….

bu TÜRKÜN bin yıllık türküsüdür.....bir devlet kurar birileri gelir çöreklenir....kızar onu yıkar...yeni bi türk devlebti kurar...onada birileri gelir çöreklenir...

ÇEKE ÇEKE BEN BU DERTTEN ÖLÜRÜM....

DEGMEEEEE...stefono….değme yarama....ALİYİ SEVERSEN DEGME YARAMA.....

Teşekkür / Beğeni

Alıntı kuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ötmeeee…..ötme bülbül ötme....

SEN DEGİL GÖNLÜM.....

dooosttt...senin derdinden ben yana yana....

TÜKENDİİİİ FİTİLİM ERİDİ YAGIM....

doosttt….senin derdinden ben yana yana....

stefono….

bu TÜRKÜN bin yıllık türküsüdür.....bir devlet kurar birileri gelir çöreklenir....kızar onu yıkar...yeni bi türk devlebti kurar...onada birileri gelir çöreklenir...

ÇEKE ÇEKE BEN BU DERTTEN ÖLÜRÜM....

DEGMEEEEE...stefono….değme yarama....ALİYİ SEVERSEN DEGME YARAMA.....
    Sn kuzu sizden küçük bi ricam var, özelden mesaj ile yazdım, eğer vakit bulup cevaplayabilirseniz minnettar olurum, şimdiden teşekkür ediyorum selamlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğeni

usaglar…..

bundan on gün önce....SUUDİ arap….kuvvetli bi wahabi ossurukla….iranı 8 saat içinde yerle bir edereriz dedi...

İRAN daki kızıl turk….suprime lider KAMANEY...cok kızdı bu geğirmeye....iki gün önce...mötünü suudi petrol sahalarına doğru döndü....YA MUHAMMED YAAA ALİ...deyip....ele bir ossurduki….suudi petrol sahasının yarısı iki gündür cayır cayır yanıyor....üretimi yarıya düştü....

ossuruk deyip geçmeyin....KIZIL OSSURUK...TURK İCADIDIR...TÜRKÜN İSLAMI KENDİNE GÖRE YORUMLAMASIDIR....

wahabi ossuruk ise....muaviye ve yezid ossurugudur….genelde ağızdan çıkar...geğirme seklindedir...gulagasma kuvveti yoktur….bu ossuruk kendi halkını boğar...emme dış halklara zarar veremez...

incik....8 saat içinde iranı yok etmelerini bekliik….belkim bizden bi kac Nakşibendi seyhi transfer ederlerse...umutlu olurum....Nakşibendi ossurugu sarı renklidir...kükürt içerir...çok haram...çok yalan...çok riyakarlık gazı sarartır...

Teşekkür / Beğeni

Attack on Saudi oil facility came from direction of Iran, not Yemen: US official

https://www.reuters.com/article/us-s...-idUSKBN1W00SA

8. Teşekkür - teşekkür etti
    Beğeni - yazıyı beğendi
    Teşekkür / Beğeni

usaglar….

bu iş aslında bir aydır pişiriliyor....suudi havalimanlarından kalkan israel uçakları....iraq ve suriyede iran mevzilerini furuyordu….uçaklar israel den kalkıp görünmeden bu kadar yolu alıp nasıl bu işi beceriyorlardı...büyük bir propoganda yapılıyordu...İSRAEL yenilemez diye....kral BİNSALAMAN....ardımda israel iranı 8 saatte dümdüz ederim haaa diyordu....

ele mi dedi...TURK KAMANEY....ele dedi...muaviye bın suluman….EKLEDİ...ben dedi...turkiyede...musluman kardeşler üyesi EDANAN KASIKCIYI...dünyanın gözünün önünde lime lime ettim....asit kazanları içinde o sehri STANBULDA erittim....türk devleti hiçbirşey yapamadı....iran kim ki dedi....der demez...TARRAGIMI YEDİ...lubnandan HEZBULLAH israele ossurmaya baslarken....iran da suudiye ossurunca...kral bin salman bin suluman….DİLİNİ MÖTÜNE TIKTI....

WAHABİ ULEMA...seritler bağlamış...kral bin sulumanın dilini mötünden çekip çıkarmaya uğraşıyor....emme çıkmıyor bitürlü...möt bu...bırakmıyor...niye....çünki...korktumu möt cok büzüşür...ancak ümmette çekerse çıkar...oda belkim….ha ha ha

iki gozum Misafir

Alıntı kuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usaglar….

bu iş aslında bir aydır pişiriliyor....suudi havalimanlarından kalkan israel uçakları....iraq ve suriyede iran mevzilerini furuyordu….uçaklar israel den kalkıp görünmeden bu kadar yolu alıp nasıl bu işi beceriyorlardı...büyük bir propoganda yapılıyordu...İSRAEL yenilemez diye....kral BİNSALAMAN....ardımda israel iranı 8 saatte dümdüz ederim haaa diyordu....

ele mi dedi...TURK KAMANEY....ele dedi...muaviye bın suluman….EKLEDİ...ben dedi...turkiyede...musluman kardeşler üyesi EDANAN KASIKCIYI...dünyanın gözünün önünde lime lime ettim....asit kazanları içinde o sehri STANBULDA erittim....türk devleti hiçbirşey yapamadı....iran kim ki dedi....der demez...TARRAGIMI YEDİ...lubnandan HEZBULLAH israele ossurmaya baslarken....iran da suudiye ossurunca...kral bin salman bin suluman….DİLİNİ MÖTÜNE TIKTI....

WAHABİ ULEMA...seritler bağlamış...kral bin sulumanın dilini mötünden çekip çıkarmaya uğraşıyor....emme çıkmıyor bitürlü...möt bu...bırakmıyor...niye....çünki...korktumu möt cok büzüşür...ancak ümmette çekerse çıkar...oda belkim….ha ha ha

Teşekkür / Beğeni

eyide….kuzu efendi hazretleri....bu ossurukları yazıp duruyorsun....bize ne bunlardan derseniz...YANILIRSINIZ...

ŞELLELE GÖZÜN GARA...BENİMKİ SENDEN GARA....

sözünü....

ceddimiz...ossuruklar üçün söylemiştir....

gapgara petrolü elledin ni…..SAPSARI ALTIN anında morrospu olur....yemyeşil dolar buharlaşır....her renk öbür paralar anında PHİÇÇ olur....

bele işlerden ise...bitek...yalnızca bi evliyaullah hubardardır...buda büyük alevi EVLİYAULLAH...KUZU EFENDİ HAZRETLERİDİR Kİ....Cebrail aleyhiselamla çocukluktan beri musahiptir...kan emmiş ondan...kan emdirmiştir ona...

Sayfa 962 Toplam 1223 Sayfadan BirinciBirinci ... 952958959960961962963964965966972 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 6 misafir)