Citigroup ve Bank of America

Citigroup ve Bank of America bir sihirli bailout devam etmektedir.Sözde bu bailout herhangi bir yeni sermaye ihtiyacı yoktur.Ayrıntılar ortak bildiride Hazine, FDIC, OCC, OTS ve Federal Rezerv tarafından ekonominin bulunabilir.
Güçlü, esnek finansal sistem geniş ve sürdürülebilir ekonomik kurtarma kolaylaştırmak için gereklidir. ABD hükümetinin sıkı bankacılık sisteminin arkasında mali yük bu dönemde bu hane ve işletmeler için kredi sağlama ve anahtar işlevi gerçekleştirmek mümkün olacaktır sağlamak için kullanılır. Hükümet, bankaların sermaye ve likidite da kredi ekonomik büyümenin geri yüklemek için gerekli sunmak var sağlayacaktır. Ayrıca, biz, bizim böylece taahhütlerini yerine edebiliyoruz sistemik önemli finans kuruluşları ve yaşayabilirliği korumak için yinelemek.
Benim Yorum: Açıkçası, ABD Hükümeti ne vergi mükelleflerine maliyeti olursa olsun batmış bankaları kurtarmak için devam edecektir.
"Biz 10 Şubat 2009 tarihinde ilan, bir Sermaye Yardım Programı bizim bankacılık kurumları uygun, yüksek kaliteli sermaye ile büyük harfle emin olmak için. Olan 25 Şubat tarihinde başlatılan olan bu program çerçevesinde, sermaye büyük ABD bankacılık kurumlarının ihtiyaçlarını daha zorlu ekonomik ortamında değerlendirilecektir. Bu değerlendirme bir ek sermaye tampon garanti olduğunu göstermez takdirde, kurumlar sermaye özel kaynaklara ilk. Aksi takdirde, geçici sermaye tampon hükümetin mevcut yapılacaktır çevirmek için bir fırsat olacaktır. Bu ek sermaye ve yeni bir sermaye standart anlamına gelmez bir sürekli olarak korunur beklenmiyor.
Benim Çeviri: "kimseye bir şey maliyet won't Bu yeni sermaye. Bu sihirli periler tarafından dispensed olacak ve daha sonraki bir tarihte geri. Biz paylaşmak değil tam olarak nasıl sihirli bakanlığı kuralları nedeniyle kapsamında bu sihirli çalışıyor, biz elimden olur bizim sihirli şapkalar ve kaybetmek haklarını sihirli dağıtmak için biz. Güven bize yaptı. Bu, herkesin yok der atasözü ücretsiz yemek olduğunu. Ancak gibi sihirli peri tozu, bu, gerçekten bu mevcut. "
Hiçbir devlet sermaye zorunlu konvertibl tercihli hisse ile ortak sermaye hisseleri sadece zaman iyi büyük harfle konumunda bankalar tutmak için gerekli, ve dönüştürülmüş olacağını gelişmiş mali koşullar altında emekli olabilir önce dönüşüm zorunlu olur formu, olacaktır. Sorunlu Varlık Yardım Programı kapsamında önceki sermaye de zorunlu konvertibl tercihli hisse takas için uygun olacaktır. Dönüşüm özelliği kurumları korumak için ya da sermayenin kalitesini yükseltmek sağlar.
Benim Yorum: Citi ve pazar kapağı $ 11,5 milyar olduğunu. Bank of America piyasa kapağı $ 20,3 milyar olduğunu. Nasıl bir garanti Hükümeti 400 milyar $ Citigroup ve Bank of America borç ve başka bir $ 75 milyar tercih Cabrio hisseleri de enjekte bir para kimseye maliyetleme ve herhangi bir yeni sermaye gerektirmeden olmadan? Neden, tabii ki sihirli peri tozu.
De büyük harfle dikkate alınacak "Şu anda, büyük Amerikan bankacılık kurumları tutarları gerekli aşan sermaye vardır. Bu program, süreklilik temelinde bu büyük bankacılık kurumlarına sahip yeterli sermaye finansal sistemi de önemli rol yapmak ve sağlamak için tasarlanmıştır bir ekonomik ortamda bile daha şu anda beklenen bir daha zor ekonomik kurtarma destekleyebilir. müşterileri ve sermaye ve finansman ve sağlayıcılar bu programın bir sonucu olarak katılan bankalar ileri kredi sağlamak için hareket edebilmek alacaktır bu istikrar ve ABD ekonomisinin kurtarma için gerekli. ekonomimizin işlevleri daha iyi bir finans kurumları da özel sektörde yönetilir Çünkü Sermaye Yardım Programı güçlü ihtimal, bankaların özel elinde kalması gerekir. "
Herkes Hazine, FDIC, OCC, OTS ve Federal Rezerv tarafından ortak ifadeleri de sihirli peri tozu inanıyorum Mayıs inanmaktadır. Bence bir ortak amaçlı yalan için tablolar.
Mike "Mish" Shedlock By