Sayfa 32 Toplam 1014 Sayfadan BirinciBirinci ... 2228293031323334353642 ... SonuncuSonuncu
Toplam 10132 adet sonuctan sayfa basi 311 ile 320 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MEMSA Mensa Mensucat

Teşekkür / Beğeni

Memsa kaç la kapandi bakamadim... Son sözüm,, adimi anma siten de..

Teşekkür / Beğeni

DİNİMİZDE OKU DEMİŞ....

SEN ADMİN SİN KAÇ KEZ BU KURALLARI ÇİĞNEDİN......

Aşağıdaki kuralların tamamını okumanız gerekmektedir. Eğer kurallar sizin için uygunsa kabul ediyorum diyerek kayıt olabilirsiniz.
    Eğer kayıt işleminden vaz geçti iseniz Ana sayfa tıklayarak forum ana sayfasına gidebilirsiniz.

Genel Forum Kuralları
    1. ...............forumu kendine özgü kuralları olan ve hiç kimseye hiç bir zaman sınırsız demokrasi ve özgürlük vaat etmeyen bir ortamdır. Üye olurken herkes kendi özgür iradesi ile okuduğu ve kabul ettiği site kurallarına uymak durumdadırlar.

2. Forum tamamen sanal bir ortamdır. Size kayıt olurken ne nüfus kağıdı, ne TC vatandaş numarası sorulmamaktadır. Seçilecek nickler de tamamen sanaldır. Bu nedenle forumdaki nickler (takma isimler) ve bu nicklere ait yazılar gerçek hayatla birleştirilemez. Kimlikleri kontrol etmemiz nümkün olmadığından gerçek hayatta tanınmış, ünlü kişilerin isimlerini de forumda kullanmak yasaktır. Ayrıca kendisini bir aracı kurumda ya da resmi dairede ya da önemli bir mevkide göstererek gerçek bir kişinin adı ve soyadı ile yazmak isteyen üyelerin forum yönetimi ile temasa geçerek kendilerini tanıttıktan sonra bu isim ve soyad altında yazmalarına izin verilecektir. Bu izin alınmadan ticari şirketlerde çalışan, firma sahibi, yönetim kurulu üyesi, resmi dairede çalışan vs benzeri isimler altında yazı yazılmasına izin verilmeyecektir.

3. Forumda ayrılan yerler haricinde dini, siyasi içerikli ve futbol içeren yazılar yazılamaz.

4. Genel ahlaka ve edep kurallarına aykırı yazılar, hakaret benzeri yazılar kabul edilmez. Ayrıca forumda hiç kimseye din polisliği ve ahlak zabıtalığı yapılması için görev verilmemiştir. Forumdaki her hangi bir kişinin dinine, inancına, ahlakına ve siyasi görüşüne karışılmaz eleştirilemez.

5. Başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazılar da kabul edilmeyecektir. Her türlü hakaret, aşağılama ve tehdit hiç bir şekilde tolere edilmemektedir ve forumda barındırılmamaktadır.

6. Başkalarının portföyünü etkilemeye yönelik olarak alım ve satım önerileri, veya senedin çok düşeceği - çok yükseleceğini söyleyerek başkasının senet alım satım kararlarına tesir edebilecek tarzda yazı yazilamaz. Portföy yönetimi yaptığını iddia etmek, her ne amaçla olursa olsun senet önermek, senet satışı önermek şu kağıdı alın, bunu satın, şu kağıt şuraya gidecek almayan ...., uçacak kaçacak tarzı yazılar forumda tolere edilmemiştir ve edilmeyecektir. Forumda hisseler hakkında kendi görüşlerinizi belirtebilirsiniz ancak genele yönelik ifadeler kullanamazsınız. Yani şu hisseyi aldım ya da sattım denebilir ancak şu hisseyi alın ya da satın, şurayı geçerse alın burayı kırarsa satın denilemez. Aynı şekilde alım ve satım konusunda direkt yardım istenemez kimsenin fikri sorulamaz. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

7. SPK'nın belirttiği yatırım danışmanlığı kapsamına girebilecek her türlü yazı kabul edilmeyecek ve bu tür davranışlarda bulunanların forum yazma hakları engellenecektir. Yine SPK kanun ve yönetmelikleri ile TC kanunlarına aykırı hiç bir yazının foruma ve BLOG'lara yazılması yasaktır.

8. Foruma borsa ve ekonomi hakkında bir şeyler okumak üzere giriyoruz. Borsa ve Ekonomi konusundaki yazılarda kişisel çekişme ve atışmalar tolere edilmemektedir. Bu tür yazılar mutlaka gerekli ise kesinlikle Özel Mesaj sistemi kullanılarak yazılmalıdır. Kişisel çekişme içeren yazılar görüldüğü yerde filtrelenecektir.

9. Yeni bir başlık açmadan önce Arama özelliği mutlaka kullanılmalıdır. Aynı konuya temas eden daha önceden açılmış başlık varsa sonradan açılan başlıklar silinebilir.

10. Üyelik sonlandırılması sadece kesin olarak kurallara uymayan kişilere uygulanır. Bunun haricindeki üyelik sonlandırılması, yazıların silinmesi, üyeliğin silinmesi gibi istekler geçersizdir çünkü yazılar ve yazan üye isimleri foruma mal olmuştur. Bu tür isteklere cevap verilmeyecektir.

11. İspat edilemeyen/edilmemiş şahsi düşünceleri gerçek olarak öne sürmek, bu sayede isim vermeden birini/birilerini veya bir dini/milleti veya bir zümreyi karalamak, aşağılamak veya hakaret etmek kesinlikle kabul edilemez davranışlar arasındadır.

12. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Yine mesajın tamamı veya tamamına yakını farklı renkle, büyük fontla veya kalın olarak yazılmamalıdır.

13 Forum bir bilgi paylaşımı yeridir. Günlük sohbet tarzı yazılar, "chat" tipi muhabbetler foruma gönderilmemelidir. Yani -nasılsın, -iyimisin, -merhaba, -günaydın tarzı gönderiler görüldüğü yerde filtrelenecektir. Özellikle geyik amaçlı başlıklara izin verilmeyecektir.

14. Üyelerimizin imza ve avatarlarında başkabir üyenin kendini incinmiş hissedebileceği, huzursuzluk yaratabilecek ve forumda bölünmüşlük duygusu uyandırabilecek şekilde dini ve siyasi ve sportif yazı ve resimlerin kullanılmamasına izin vermiyoruz. Aynı şekilde Üyeler İmzalarında başka bir siteye kendilerinin olsa dahi link veremezler.

15. Forum, üyelerin paylaşımı için vardır. Başka forumlara, başka sitelere veya e-mail listelerine/sosyal paylaşım sitelerine üye sağlamak amacıyla kullanılamaz.. Forum içerisinde gruplaşmalara ve kamplaşmalara izin verilmez. ( Forumda kurulmasına izin verilen özel kulüpler bu kuralın istisnasıdır)

16. Foruma yazılan her mesaj yazanın sorumluluğu altındadır. Hiçbir şekilde hisseanaliz.net yönetimi ve forum yöneticilerine sorumluluk yüklenemez

17. Yöneticilerher yazılan her mesajı görüp yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

18. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi, veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir.

19. Forum Yönetimi tarafından, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajlarını silinir ve foruma girişi yasaklanır. Bu hisseanaliz.net forumunun spekülasyonlara alet olmamasını sağlamak için alınmış bir karardır. Tecrübelerimizle bu konunun özellikle spekülasyona alet olduğunu gördüğümüz için bu konu tarafımızca sürekli araştırılmakta ve forumun temiz kalması sağlanmaktadır yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla e-mail adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forumla ilişkisi kesilecektir.

20. Forumda Türk hukuk kanunlarına ve SPK hükümlerine aykırı yazılar görüldüğü anda silinmeye çalışacaktır fakat geç kalınan veya gözden kaçan mesajlar hakkında kanuni takibat yapılması gerektiği hallerde yazı sahibinin IP adresi kanuni mercilere teslim edilecektir.

21. Sitede ve forumda sunulan görüş, bilgi ve veriler, yatırımcılara, kendi oluşturacakları yatırım kararlarında yardımcı olmayı hedeflemekte olup, herhangi bir yatırım aracını alma veya satma yönünde yatırımcıların kararlarını etkilemeyi amaçlamamaktadır. Yatırımcıların verecekleri yatırım kararları ile bu sitede bulunan görüş, bilgi ve veriler arasında bir bağlantı kurulamayacağı gibi, söz konusu kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hisseanaliz.net sitesinin veya moderatörlerinin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

22. Forumun işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek forumun veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.Forum kurallarına uymayan katılımcıların foruma yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden yapılır.
    Tavsiye :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya satmaya kalkışmayın, sonu hüsran olacaktır.

Teşekkür / Beğeni

Oku ki, sana yapilmasini istemediğin hal ve hareketlerini başkasina yapma oku ki, topiğini aç sonra topikte ilk kendini yasakla erdemli bir davraniş olur....

Teşekkür / Beğeni

Biraz temiz hava alayım....

Teşekkür / Beğeni

vallahi dr sasırtıyorsun. bir pkk lıya gösteeceğin sefkati umutsarıya esrgiyor gibisin. bu nefsini reskin et artık. bu şekilde insanlardan rıza almıyor kalp kazanmıyorsun.

terket lütfen bu tavrı. git cayını iç adamın

Teşekkür / Beğeni

O adama alet oluyosunuz ya helal olsun
    Kim pkk lı ki???? Sen benim ne demek îstediğimi anladın mı ki !!!!
    Kimsenin rızasına, kalbine ihtiyacım yok, sen gündelikçi abinin dizînin dibinden ayrılma!!!
    içimden geldiği gibi yazıyorum... Faiğe :/: 50 itele..me beceremeyen üstadına selamımı söyle..,

Alıntı jdanovan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallahi dr sasırtıyorsun. bir pkk lıya gösteeceğin sefkati umutsarıya esrgiyor gibisin. bu nefsini reskin et artık. bu şekilde insanlardan rıza almıyor kalp kazanmıyorsun.

terket lütfen bu tavrı. git cayını iç adamın

Teşekkür / Beğeni

genel kurula katılmayıp hala söz sahibiyim diyenlere selamlarımı döylersiniz

Nereden
    Kütahya
    Teşekkür / Beğeni

Bu memsa sayfası bana çok şey öğretti,öğrenmeye de devam ediyorum...))ben bazı şeyleri yemem,sizin mecralarınız bana sığ gelir,ben yüzemem...))siz beni balçığınıza beni çekmeye çalışimayın,gelmem tarzım değil...))biz memsaya bakalım,ne oldu,ne olacak...))konuya dönelim...
    AV OL,AVCI OL:AMA AVCIYA YARDIM EDEN KÖPEK OLMA...!!!
    GERÇEKCİ OL,OLANAKSIZI İSTE...!!! CHE

Teşekkür / Beğeni

Yapılacak iş genel kurula katılmak, isteyen çıkar hisseden o gün isteyen bekler !!!!
    Uyutma politikalarını dinlemek isteyenler üstadlarına ulaşırlar..
    Ben kemik yatırımcıyım, gündelikçi değil...
    2008 da memsa daydım 2013 dede , 2008-9 da en düşük 0.23 aldım 2010 nisanda 0.96 çıktım, o zaman hisse sayım azdı..
    Gündelikçi değilim ....
    Dansöz hiç değilim...

Teşekkür / Beğeni

İnşallah dansözler basmaz burayı

Sayfa 32 Toplam 1014 Sayfadan BirinciBirinci ... 2228293031323334353642 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)