Sitemize Gönüllü Destek Olmak İsteyen Dostlarımız PayPal Kullanabilirler

+ Konuyu Cevapla
31. Sayfa - Toplam 1002 Sayfa var
BirinciBirinci ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 301 ile 310 ve 10016

Konu: MEMSA Mensa Mensucat

Teşekkür / Beğen

Alıntı exitus123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi koskoca topiğ adam senin benim yüzümden kapatmış... biz neymişiz ya.... FAİK kesin basmıştır orayı-avukatlarıyala ... sana bir mail yollayacam,,, hemen oku....
    exitus,bazı şeyler benim tarzım değil,asla olamaz da...!!!ben artık sana birşey demiyorum arkadaş,ama beni kişisel sorunlarınıza karıştırmayın lütfen...!!!niye benim için kapatsın ki:bana bazı şeyler ters geldi ve forumu terkettim o kadar...birde bazı arkadaşların kendilerine yapılana ses çıkarmaması zoruma gitti,o kişilerle de kişisel ilişkimi kestim...!!!bu benim tercihimdir,kimseyi bağlamaz...!!!bu konuda konuşacağım bu kadardır,bir şeyleri sakız etmeyi sevmem...!!!ama şuna inanırım ki:HERKES KENDİ GERÇEKLİĞİNİ VE TERCİHİNİ YAŞAR...!!!ARTIK ŞU KONULARI ISITIP ISITIP PİYASAYA SÜRMEKTEN VAZGEÇSEN İYİ OLACAK...!!!Forumun gerçek amacına dönelim,rica ediyorum arkadaş...(
    AV OL,AVCI OL:AMA AVCIYA YARDIM EDEN KÖPEK OLMA...!!!
    GERÇEKCİ OL,OLANAKSIZI İSTE...!!! CHE

Teşekkür / Beğen

ARKAMIZDAN YAZILANLARI OKUMUYOSUN BELLİ,, O ADAMIN KİŞİLİLİĞİ OTURMAMIŞ, SEN BEN YOKKEN KLAVYESİNİ KONUŞTURMUŞ... HALA DOKUNUYOR CİĞERİME.. SENDEN ÖZÜR KAROT ABİ..

BİZDE BİLGİ BELGE ÇOOOOOKKKK… ÖYLE ARKADAN YAZMAKLA OLMUYOR BU İŞLER… MEMLEKETE DAVETİM GECERLİ, MERAT ETME BELEDİYE BANDO TAKIMINI AYARLATIRIM, BERABER İSTEDİĞİN MARŞLARI DİNLERİZ, BAŞKAN KÖYLÜM OLUR…

BU MAİLLİM SANA İLK YAZDIĞIM MAİL…….

OKU ZATI MUHTEREM.. OKU Kİ… ARAMIZDA NE GEÇMİŞ… SEN NASIL LANSE ETMİŞSİN…….

Ynt: Re: Ynt:
    Re: Borsa Forumu, hisse analiz yorum haber ,piyasa Iletisim Forumu - MEMSA topiği
    08 Eylül 2013 Pazar 21:12
    Tarih :
    Kimden :
    haliltoktas <haliltoktas@mynet.com>
    Kime :
    admin@hisseanaliz.net
    sayın umutsarı bey..
    Ben drtusss rumuzlu eski üyeniz.
    Formda serdar şirin, taha, hamzah, avukat arkadaşımız ve mardin, sizce neden MEMSA nın olağanüstü genel kuruluna katılmadılar. Formu takip ediyosanız bu kişilerin hal ve hareketleri sanki patronla anlaşmış ve ona göre formu yönlendirme çabasında olduğunu anlarsınız.
    örneğin hem dava açacaksın hemde müdahil olcaksın ama olağanüstü genel kurul zamanı kaybolacaksın.
    mardin önce 0.32 hissemin bir kısmını sattıp dedidi, sonra hepsini sattım dedi.. Yani ya anlaşmış ! yada gübdelikçi olarak yorumlarıyla spekülasyon yapmaya hala devam ediyor. Ben bu adamın amacının ne olduğunu daha önceden çok yazdım. Beni haklı çıkardı.
    Hissen yoksa neden bu MEMSA topiğindesin demezler mi adama..
    Ben OSMANİYE den kalkıp gidebildiğim halde, tutanaklara imza attığım halde bu kişiler yoktu, hatta vekaletnameleri bile yoktu..patronun bazı kişilere zararınızı karşılayım teklifinde bulunduğunuda belirteyim.. Bu yüzden bunların yorum yapması dokunuyor...
    2. genel kurul için biletimi aldım bile:
    Uçuş Bilgileri
    Havayolu/Uçuş No Kalkış Varış Kabin Sınıf
    TK2453 08.Eki.2013 / 06:45
    ADANA/Adana Havalimanı 08.Eki.2013 / 08:25
    İSTANBUL/Atatürk Havalimanı Ekonomi
    V
    TK2474 08.Eki.2013 / 22:00
    İSTANBUL/Atatürk Havalimanı 08.Eki.2013 / 23:35
    ADANA/Adana Havalimanı Ekonomi
    V
    Biletinizle ilgili ücret notlarını okumak için tıklayınız

Beni formdan atın demiştim, bu gibi adamlar yüzünden forma tekrar almanızı istiyorum. Geçmiş günlerde çoğu kişiyide cezalarını silmiştiniz.
    iyi çalışmalar..
    AŞAGIDAKİLER İSE DİĞER KÖYE YOLLADIĞIM TÜM DİĞER MAİİLLER TARİH SIRASINA GÖRE…

Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Borsa Forumu, hisse analiz yorum haber ,piyasa Iletisim Forumu - MEMSA topiği
    12 Eylül 2013 Perşembe 02:01
    Tarih :
    Kimden :
    haliltoktas@mynet.com
    Kime :
    admin@hisseanaliz.net
    Adam ol arkamdan yazı yazma bi de senle davalık olmayayım.... Hadi işine bak ,, şak şakçılarınla sen formunu yaşat......

Adam ol adımı anma!!!!

Cevap hakkımı doğurtma!!!

Götün yerdede gelirsin memleketime!!!!

Başkurtların yurduna!!!!
    Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Borsa Forumu, hisse analiz yorum haber ,piyasa Iletisim Forumu - MEMSA topiği
    12 Eylül 2013 Perşembe 01:56
    Tarih :
    Kimden :
    haliltoktas@mynet.com
    Kime :
    admin@hisseanaliz.net
    Senin IQ kaç yazdıklarımı okumuyosan ne ne diye arkamdan yazıyorsun, karı kılıklı seni!!!!

----- Özgün İleti -----
    Kimden : admin@hisseanaliz.net
    Kime : haliltoktas@mynet.com
    Gönderme tarihi : 11 Eylül 2013 Çarşamba 13:38
    Konu : Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Borsa Forumu, hisse analiz yorum haber ,piyasa Iletisim Forumu - MEMSA topiği
    12 Eylül 2013 Perşembe 01:54
    Tarih :
    Kimden :
    haliltoktas@mynet.com
    Kime :
    admin@hisseanaliz.net
    İsmim soyismim mail de yazıyor götün yerse gelirsin koçum, gavurdağının ötesine ssğlam çıkartmazlar bizim burda,,
    ahkam kesme ... Klavye erkekliğini yapacaksan yazdıklarımı yapıştır sitenee.,,,

Sorarsan ismimle osmaniye de bulursun,,,

12 Eylül 2013 Perşembe 01:15
    Tarih :
    Kimden :
    haliltoktas <haliltoktas@mynet.com>
    Kime :
    admin@hisseanaliz.net
    DAVANIN SONUCU NE OLACAK; BEN DRTUSSS ARKASINDAN YAZDIM DA O BENİ KÖTÜLEDİMİ DİYECEN:: HA.. ORDAN DERSELER..

SEN ŞAKŞAK CIN MARDİN47,, pardon gündelikçi mardine de teşekkür et...

• 12-09-2013 00:32 #5256
    • Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Borsa Forumu, hisse analiz yorum haber ,piyasa Iletisim Forumu - MEMSA topiği
    • 12 Eylül 2013 Perşembe 01:07
    • Tarih :
    • Kimden :
    • haliltoktas <haliltoktas@mynet.com>
    • Kime :
    • admin@hisseanaliz.net
    • RUMZUMU KULLANIM ARKAMDAN YAZI YAZMAYI KES.... ARTIK... ADAM OL....

• SENDE MİLLİYETÇİ GEÇİNİYOSAN.. ARKAMDAN KARI GİBİ LAF ETME......

• Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Borsa Forumu, hisse analiz yorum haber ,piyasa Iletisim Forumu - MEMSA topiği
    • 12 Eylül 2013 Perşembe 01:05
    • Tarih :
    • Kimden :
    • haliltoktas <haliltoktas@mynet.com>
    • Kime :
    • admin@hisseanaliz.net
    • 12-09-2013 00:57 #5259

SEN ÖNCE TOPİĞİNDE KÜÇÜK YATIRIMCILARLA ALAY ETTTİĞİN CÜMLELER İÇİN ÖZÜR DİLE, AĞZINDAN KÜFÜR EKSİK OLMUYO BİDE DİNİ KATMMIŞSIN ERKEK ...

BUNLARI YAYINLASAN...

Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Borsa Forumu, hisse analiz yorum haber ,piyasa Iletisim Forumu - MEMSA topiği
    11 Eylül 2013 Çarşamba 14:08
    Tarih :
    Kimden :
    haliltoktas@mynet.com
    Kime :
    admin@hisseanaliz.net
    Gündelikçi mardin , patron abisinin istediği şekilde yorumlar yazan (tayfasıyla yani genel kuruldan kaçanlarla) siz birbirinizi yıkayıp yağlayın topikte..

Beb beni atın demiştim.. Karektersizliğini okuyunca görüyorum ki iyi kide yokummmm...

Arkadan yazmaya devam edersin.. Genel kurula gelenler kimin ne tarz bi adam olduğunu gördüler...

Gelmeyip, vekaletname vermeyip, gündelikçiler , patronla anlaşanlar,,, dava açmışsın genel kurula katılmazsan hakim sormaz mı genel kurula neden katılmadın.... Serdar şirin, taha, mardin, hamzah...
    Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Borsa Forumu, hisse analiz yorum haber ,piyasa Iletisim Forumu - MEMSA topiği
    11 Eylül 2013 Çarşamba 13:11
    Tarih :
    Kimden :
    haliltoktas@mynet.com
    Kime :
    admin@hisseanaliz.net
    Formda yazanıyorum ama , hala arkamdan laf yazıyorsunuz, anteplilik böylemi ? Mertlik böylemi? sen adamsan umutsarı size yazdığım tüm mesajları eksizdiz yapıştırırsın , topiğe...

Öyle arkadan sallamak kolay...

Cesaretin varsa size tazdığım mesajları yayınlarsın

kendine bile itne( topiğe yazmışsın senin sözün ) yazabilecek kadar karektersiz bir kişilik malukat...

mardin 0.32 bu hisseden ayrıldıysa !!! :/: 50 kar var etmek varken, zamanında dinlemedş beni!!! Patron zararlarını ve makul kar payını vermiştir!!! Veya geleceği göremiyecek kadar dar görüşlüdür..
    11 Eylül 2013 Çarşamba 13:11
    Tarih :
    Kimden :
    haliltoktas@mynet.com
    Kime :
    admin@hisseanaliz.net
    Formda yazanıyorum ama , hala arkamdan laf yazıyorsunuz, anteplilik böylemi ? Mertlik böylemi? sen adamsan umutsarı size yazdığım tüm mesajları eksizdiz yapıştırırsın , topiğe...

Öyle arkadan sallamak kolay...

Cesaretin varsa size tazdığım mesajları yayınlarsın

kendine bile itne( topiğe yazmışsın senin sözün ) yazabilecek kadar karektersiz bir kişilik malukat...

mardin 0.32 bu hisseden ayrıldıysa !!! :/: 50 kar var etmek varken, zamanında dinlemedş beni!!! Patron zararlarını ve makul kar payını vermiştir!!! Veya geleceği göremiyecek kadar dar görüşlüdür..
    11 Eylül 2013 Çarşamba 10:58
    Tarih :
    Kimden :
    haliltoktas@mynet.com
    Kime :
    admin@hisseanaliz.net
    Memsa topiğ 2 sayfayı oku umutsarı ne yazmış,,,, siz önce bu modüratör-admin ağzını düzeltin...

Beni atın derken yazdığım mesajları okuyun...

karot abimiz dahi sizin modüratörlerinizin terbiyesizliği nedeniyle beni de atın dedi.. Siz bunu dahi çözemiyecek kadar gururduzsunuz...

Size zaten yüklü bir tazminat yedirlerrrrr .. Modüratrleriniz küfür yazma hakkı var::: umutsarı yazdığı tüm mesaj okuyun...

Nasıl bu forma topluca memsa yatırımcısı geldi , kemik memsacılar topluca bir site bulur giderler....

Sizde bokunuzla gülle oynarsınızzz( umutsarı için)

Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Borsa Forumu, hisse analiz yorum haber ,piyasa Iletisim Forumu - MEMSA topiği
    10 Eylül 2013 Salı 01:33
    Tarih :
    Kimden :
    haliltoktas@mynet.com
    Kime :
    admin@hisseanaliz.net
    Bide freddy emmi topiğin 2 sayfasını okusun bakim kimi banlamalı bu topikte,, sanarım sonbahar yaprak dökümü başladı!!! Sizede elvada diyecekler !! Umutsarı sana küfür etmek serbest!!! Horozsun ya!!!

Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Borsa Forumu, hisse analiz yorum haber ,piyasa Iletisim Forumu - MEMSA topiği
    10 Eylül 2013 Salı 00:08
    Tarih :
    Kimden :
    haliltoktas@mynet.com
    Kime :
    admin@hisseanaliz.net
    Memsa topiğindeki yazınız için kendinizide memsa topiğinden atar mısınız!!! Milleti küstürürseniz , geldikleri giderler , site mi yok millete!!

Hint kumaşı olarak görmeyin kendinizi
    09 Eylül 2013 Pazartesi 23:17
    Tarih :
    Kimden :
    haliltoktas@mynet.com
    Kime :
    admin@hisseanaliz.net
    Siz neden formdan atılmak istediğimi çözemiyecek kadar dar görüşlüdünüz, inşallah fomdaki yapılan yorumlar yüzünden ilgili kurumlardan yüklü tazminat cezası alırsınız, siteniz dahi kapatılır, o zaman horozluğunuzu da görürüz.. SPK merak etmeyin şikayetlerimizle her siteyi inceliyor, kim ne yazmış.. Spekler nerde cirit atlıyor, patronla anlaşıp, sitede yorumlarına kimler devam ediyor,,

Ayrıca zaten birileri siz dahil küfürleriniz yazdıkça, başkalarının küfürlerini hala sitede yazılı tutmaya devam ettikçe çoook tazminat ödersiniz... Sitenizde Çok topik var,, bu kafayla giderseniz...

KY bokunuzla gülle oynama gibi yazı yazmıştınız... Sanırım siz çocukken çok gülle oynadınız... Siz de bokunuzla kalın, dikkat edin yüzünüze bulaşmasın..

Bir arkadaşta horoz lafı etmiş,, horozların sesini keseler dikkat edin sesinizi kesmesinler..

Siz bokunuzla kalın!! Anlarsınız ne kastettiğimi,,

Birgün ansızın gelirim forma,, o bok kelimesini sizlere yedirtir !!! Yine good bye derim,,

EVET KİM KİMİN ARKASINDAN KARI GİBİ KLAVYE KULLANMIŞ TOPİĞİNDE… TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALA AÇ TOPİĞİNİ KOÇUM…

Teşekkür / Beğen

BUDA BANA ATIIĞI SON MESAJ:

MEMLEKETE DAVETİM GECERLİ....

Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Ynt: Re: Borsa Forumu, hisse analiz yorum haber ,piyasa Iletisim Forumu - MEMSA topiÄÃÂÂ ‚Ÿi 12 Eylül 2013 Perşembe 10:27 Tarih : Kimden : admin@hisseanaliz.net [Adres Defterine Ekle] Kime : haliltoktas@mynet.com arkamdan yalan yanlış iftira niteliğinde yazı
    yazıp ,cevap hakkı doğurtan sensin..

sen yazmadığın sürece ben senin hakkında yazı
    yazmmam ki.

ama cevap hakkımı kullanırım ..ha yok ben
    bildiğimi yaparım diyorsan ve hele hele ülkücüysen..ben seni
    zaten bulurum böyle devam edersen..

aracı kurumlardan bulurum ,ülkü ocaklarından bulurum,her türlü
    bulurum.

eğer devam edersen bu işin sonu hoş değil.ben site
    olarak kişiyi muhatap alıp yazı yazmam..fakat sen sürekli
    yazı yazıyorsun ve ben cevap vermek zorunda kalıyorum.

bana her yol paris ..yazmazsan cevap yazmam..yazarsan seni bulurum.

ilk sen değilsin ,son sen olmayacaksın bilirim.

Teşekkür / Beğen

hakim,yazabiliyormusun bir denesene...))modaratör arkadaş sanırım problemi çözdü...

Teşekkür / Beğen

Site olarak kişi bazli yazi yazmazsin ya sen... Evet yazmazsin, sözünün erisin, yazmazsin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teşekkür / Beğen

exitus,ben böyle şeylere takılmam...yazan yazar,okumuyorum...iyi yada kötü yazsa ne olur ki...o onun kişiliğini bağlar,beni değil...!!!

Teşekkür / Beğen

BEN ŞUNU ANLADIM BU diğer köyün sahibide faikzede, arkadaş açıkla kaç lotun , açıklayamıyosan e devlet şifrenle gir, MKK kayıtlarınından portföyünü aç, tarihi güncelle , FOTO sunu çek bana yolla , eğer sende MEMSA yoksa da istediğin kadar arkamdan laf et bir daha yazmıyacam..

i.... başlıyan kelimen sana ait... bulur yapıştırım burayada... OKUYOSUN YA..

mardin için benim hakkım da yazdıklarını yayınladğın için teşekkür ederim... Genel kurul günüde MEHMET ULUTAŞ ta öyle diyor du biz KY arkadaşlara.. BUNLAR ANLAŞMIŞLAR ÖNGÖRÜMÜN DOĞRULUĞUBNU GÖSTERİR..... SAVCI DEĞİLİM İSPATLAYAMAM,

12-09-2013 10:44 #5289 umutsari
    Gariban Anadolu Çocuğu

--------------------------------------------------------------------------------

Ettiği Teşekkür : 74.607
    35.413 mesaja 283.908 teşekkür aldı Cevap: MEMSA hisse yorum analiz haber
    lidaki Nickli Üyeden Alıntı
    MARDİN hoca ceza mı aldı dostum...
    mardini süresiz uzaklaştırdım..duyduğuma göre bir rumuzu daha varmış..ona şimdi bakacağım eğer o ise uzaklaştıracağım.

ama bunun sebebini açıklamıştım..mardin birşey yazdı da o yüzden ceza aldı değil..

açıkladım cezayı verirken.ve konuştum..

o kadar saygılı bir insan ki ben bize sağladığınız imkana teşekkür ederim dedi..

zaten insan ne zaman belli oluyor..isteğine ters bişey olduğunda verdiği tepkiden..

neco65 ve mardin hakikaten saygı duyulacak iki kişi..çünkü olumsuz koşullarda bile saygı sevgi sınırlarını korudular.

SEN ZAMANINDA BU ADAM YÜZÜNDEN KAÇ SAYFAYI SİLDİN .. UNUTTUN SANIRIM O GÜNLERİ... DAHA KAÇ GÜN ÖNCE GÜNDELİKÇİ AFFETME KAMPANYASI SONRASINDA CEZASINI AFFETTİN..

BENİM İÇİM DE DIŞIM DA BİR....

KAMYONCULAR İÇİNDE BİLİRSİN BİZİM BURDA Kİ OTOYOYUN HALLİNİ , OTOSTOPÇULARI... KARINLIKTA GELİRSİN DİYE , SENİ DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN ÖNERİMDİ.....

AÇ TOPİĞİNİ DE ÜSTADLARINIZ YAZSIN, HOCALARINIZ EĞİTİM VERSİN...

YOKUM FORMUNUZDA....

BİLETİMİ ALTIM, GENEL KURULDAYIM..

Teşekkür / Beğen

Yeteri kadar bilgi belge paylaşimi yaptim, herkese iyi günler...

üstadlarinizi , gündelikçilerin, taniyiniz.. Ben yillar önce tanidim..

Teşekkür / Beğen

Off offf yine yazmiş, önce insanim , sonrada milliyetçiyim, kafataşçi hiç değilim, senin gibilerin yüzünden zaten bizlere heryerde laf sokulur... Bu benim insan sevgimi öldürmez.. Siyasi görüşü ne olursa olsun, bir insan birinden kazik yemişse hep yaninda olurum, sen o erdemliğe ulaşamamişsin,

adini andiğin kişi donu nu spk nin odasinda sallamiş biri, seninde yaninda olsa sen de duygulanirdin, o an...

Topiğini aç , milleti eğit, milleyitçilikte senin tekelinde ya, borsaci kimliğinle eğitime devam et, miğfer üye yetiştir....

Ama insani olarak kimseye öğüt verme... Sende o insani duygular yokkkk..

Yala tükürdüğünü aç topiğini....

Teşekkür / Beğen

+ Konuyu Cevapla
31. Sayfa - Toplam 1002 Sayfa var
BirinciBirinci ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)